Loading...

Dijital Dönüşüm Eğitimleri – İstanbul Sanayi Odası

İstanbul Sanayi Odası smalı Mescit, Meşrutiyet Cd. No:63, 34430 Beyoğlu/İstanbul, İstanbul, Türkiye

İstanbul Sanayi Odası ile birlikte 2020 yılında düzenlediğimiz ve Kurucumuz Cihan Özhan'ın yer aldığı "Dijital Dönüşüm Eğitimleri"nde toplamda 8 farklı eğitim düzenledik. Eğitimlerden bazıları online olurken, bazıları fiziksel ortamda yapıldı.

Ücretsiz

6. Uluslararası Dijital Bahar IATHON (AI Hackhathon) Yarışması

Özel Saint Benoit Fransız Lisesi Karaköy, Kemeraltı Cd. No: 11, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye

21-22 Şubat 2020 tarihinde 6.'sı düzenlenen Uluslararası Dijital Bahar etkinliğinde 10 farklı okuldan 40 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen AI Hackhaton'da Sayın Cihan Özhan Head of Mentorlüğü ile gençlere yol gösterici oldu. Saint Benoit Lise' sinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen hackhatonda çevre kirliliği sorununa yapay zeka ile çözüm için gençler 28 saat boyunca yarıştılar.

Ücretsiz

Yapay Zeka Güvenliği – BGA Bilgi Güvenliği

Online

BGA Bilgi Güvenliği ile birlikte 11 Kasım 2021 tarihinde düzenlediğimiz ve Kurucumuz Cihan Özhan’ın yer aldığı “Yapay Zeka Güvenliği” webinarını tamamladık.

Ücretsiz

Yapay Zeka ile Geleceğin Dünyasına Yolculuk – Iğdır Üniversitesi

Online

Iğdır Üniversitesi ANLAŞ-MER ile birlikte 24 Şubat 2022 tarihinde düzenlediğimiz ve Kurucumuz Cihan Özhan'ın yer aldığı "Yapay Zeka ile Geleceğin Dünyasına Yolculuk" sohbetini tamamladık. Iğdır Üniversitesi'nden öğrenci, akademisyen ve rektörlüğün de katıldığı bu etkinlikte yapay zekayı biyomimetik, sosyoloji bilimi, felsefe, genetik, biyolojik ve daha birçok farklı yaklaşımla ele aldık. Yapay zeka temelleri, sektörel uygulamalar ve […]

Ücretsiz

Yapay Zeka ve Güvenliği – Üsküdar Üniversitesi

Üsküdar Üniversitesi Altunizade, Üniversite Sok. No:14, 34662 Üsküdar/İstanbul, İstanbul, Türkiye

21 Mart 2022 tarihinde IEEE Üsküdar Üniversitesi Öğrenci Kolu'nun davetiyle gerçekleştirdiğimiz ve Kurucumuz Cihan Özhan'ın sunduğu "Yapay Zeka ve Güvenliği" etkinliğinde 4 saat boyunca sohbet ettik. Sunumda; yapay zeka, machine learning, deep learning, computer vision ve siber güvenlik, yapay zeka ile siber güvenlik ve yapay zeka güvenliği gibi birçok konuya değindik.

Ücretsiz

Yapay Zeka Güvenliği & Yapay Zeka ile Siber Güvenlik – Staj Okulu

Staj Okulu Emaar Square Heights 32nd Floor, Nr: 3201 İstanbul / Türkiye, İstanbul, Türkiye

Staj Okulu eğitim programı çerçevesinde düzenlenen ve Kurucumuz Cihan Özhan'ın yer aldığı "Yapay Zeka Güvenliği & Yapay Zeka ile Siber Güvenlik" eğitimini tamamladık.

Ücretsiz

Cyber AI – Bilginç IT Academy

Online

Bilginç IT Academy ile birlikte 16 Ağustos 2022 tarihinde düzenlediğimiz ve Kurucumuz Cihan Özhan'ın yer aldığı "Cyber AI" webinarını tamamladık. Bu etkinlikte: "Yapay Zeka Hacklenebilir Mi?" ve "Yapay Zeka Hackleyebilir Mi ?" soruları üzerinden ilerleyerek yapay zeka ile siber güvenliğin birlikte kullanım gerekliliğini inceledik.

AI Security – Tech Istanbul (İBB Veri Laboratuvarı)

Online

Tech İstanbul ile birlikte 28 Ağustos 2022 tarihinde Kurucumuz Cihan Özhan'ın sunduğu "AI Security" webinarını tamamladık. Bu etkinlikte yapay zeka güvenliği ve siber güvenlik sektöründe yapay zeka çözümleri üretme üzerine sohbet ettik.

Ücretsiz

Siber Güvenlik Farkındalık ve Kariyer Paneli – Cisco Networking Academy

Online

Cisco Networking Academy'in 25 Ekim 2022 tarihinde düzenlediği: "Cisco Networking Academy ile dijital ekonomiye hazırlan" panelinde Kurucumuz Cihan Özhan'ın yer aldığı "Siber Güvenlik Farkınalık ve Kariyer" oturumundaydık. Bu oturumda, AI Security, Cyber Security with AI ve Offensive AI başlıkları ele alındı. Soru-cevaplarla birlikte bu alanlarda kariyer yapmak isteyenler için tecrübeler aktarıldı ve oturum sonlandı.

Ücretsiz

Offensive AI: Siber Güvenlikte Yapay Zeka

Online

Alper Kuş ve Kurucumuz Cihan Özhan ile "Offensive AI: Siber Güvenlikte Yapay Zeka" webinarını tamamladık. Gözde Sarmısak'ın moderatörlüğü eşliğinde ilerleyen bu webinarda, siber güvenlik alanında yapay zeka uygulamaları, sorunları ve çözümleri gibi konuları ele aldık.

Ücretsiz

Top